Web Sitemize Hoşgeldiniz.

Standart Üyelik Sistemi

Standart üyelik sistemi ile sitemize üye olabilir özel günlerde hzırlanan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bayi Üyelik sistemi

Sitemizde bayilik sistemize kayıt olarak size özel hazırlanan fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Kullanıcı Giriş

Üye değil misin ? Üye ol !
Alanya Web Tasarım


 • Alanya merkezli şirketlerin toplam web sitesi sayısına bakıldığında, sayının belli başlı büyük şehirler dışında Türkiye'de birçok şehirdeki web sitesi sayısından çok daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Alanya'da gelirin büyük ölçüde turizm kaynaklı olması bu farkın en büyük sebebi olsa gerek. Bu yüzden Alanya'da web tasarımları genellikle çoklu dil desteğine sahiptir. Çünkü şirketinizin ulaşmak istediği kitle sadece Alanya'da değildir.
   
  O halde sitenizden en yüksek verimi alabilmeniz için, sitenizi tasarlarken yabancı kullanıcıların da sitenizi ziyaret edeceğini planlamak zorundasınız. Google'nin çeviri araçları ile otomatik olarak diğer dillere çevrilmiş siteler malasef kötü sonuçlar vermekte ve işletmeniz için zaman ve para kaybına neden olmaktadır. Çünkü bu tip araçlarla yapılan çeviriler halen istenilen sonuçları verememekte, ve sonuçta anlaşılmaz kelime bulutlarından başka birşey oluşturmamaktadır. Kaldı ki kullanıcıyı bu şekilde karşılayan bir site tasarımı, kullanıcıda büyük güvensizlik oluşturacak ve siteyi kapatması saniyeler sürmeyecektir.
  Ayrıca Alanya'da emlakçılar başta olmak üzere bir çok şirket yanında yabancı çalıştırmaktadır. Bu kişiler genelde site yönetim panellerini türkçe olmasından ötürü kullanamazlar. Bu da işyeri için istenen bir durum değildir.
   
  Menderes Yazılım Ekibi ise; web sitelerini her dil için ayrı ayrı ve size özel kodlar. Siteleriniz geliştirilebilir, genişletilebilir bir yapıya sahip olur. Artık sitenizi yurtdışına taşımanın zamanı geldi!


 • Geli?melerden haberdar ol.

  Güncel Çaly?malar ve Hizmetlerden Haberdar Olmak Yçin Kayyt Olun

  Wega Group Isparta Isparta Web Tasarym - Armut.com Wega Group Isparta Isparta Web Tabanly Yazylym ve Tasarym - Armut.com Wega Group Isparta Isparta Site Yaptyrma - Armut.com